رسانه نوا – مراسم رونمایی پوستر و نشست خبری نمایش «عاشقانه‌های خیابان» دوشنبه ۲۰ خردادماه در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود

به گزارش رسانه نوا، نشست خبری و مراسم رونمایی از پوستر نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به نویسندگی مشترک محمد چرم‌شیر و بهمن عباس‌پور و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی با حضور گروه بازیگران نمایش؛ سیما تیرانداز، ژاله صامتی، الهام پاوه‌نژاد و رضا یزدانی، شهرام گیل‌آبادی؛ کارگردان اثر و ابراهیم حقیقی طراح پوستر این نمایش روز دوشنبه ۲۰ خردادماه ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌شود.
در این مراسم قرار است درکنار رونمایی از پوستر و گپ‌وگفت درباره نمایش، تعدادی از دست‌فروشان درباره مسائلی که در زندگی واقعی خود با آن‌ها روبه‌رو هستند صحبت کنند و نشستی آسیب‌شناسانه در این زمینه را شاهد باشیم.
این مراسم با همراهی جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها برگزار می‌شود.
نمایش «عاشقانه‌های خیابان» اجراهای خود را از دوشنبه ۲۷ خردادماه ساعت ۲۱:۱۵ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌کند.الهام پاوه نژاد، سیما تیرانداز و ژاله صامتی به‌همراه رضا یزدانی گروه بازیگران این نمایش اجتماعی را تشکیل می‌دهند.
«عاشقانه‌های خیابان» روایتی خاص از زندگی پیچیده و دشوار زنان دست‌فروش در خیابان‌ها و مترو است. شهرام گیل‌آبادی که کارگردانی آثار متعددی را در کارنامه دارد، چندی پیش نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» که اثری درباره بحران کارتن‌خواب‌ها در ایران است را به روی صحنه برده بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *